Odosielajte mesačné výkazy až 3x rýchlejšie


Vyskúšať zadarmo Kúpiť licenciu


Pomôcka pre mzdárov a účtovníkov

eDoručovateľ je softvér pre mzdárov a účtovníkov, ktorý pomáha odosielať XML výkazy rýchlejšie.

Jednoduchšie prihlasovanie a odosielanie výkazov

eDoručovateľ obsahuje množstvo funkcií, ktoré výrazne zjednodušujú prihlasovanie do ePobočiek a odosielanie výkazov.

Menej času s výkazmi, viac odbornej práce

Pomocou eDoručovateľa môžete odosielať výkazy 3 až 4 krát rýchlejšie, preto Vám zostane viac času na odbornejšiu prácu.Pomáhame mzdárom a účtovníkom po celom Slovensku pracovať rýchlejšiePráca bez mobilného telefónu

Prihlasovanie do Sociálnej poisťovne bez mobilného telefónu a aplikácií

S eDoručovateľom nemusíte pri prihlasovaní do Elektronických služieb Sociálnej poisťovne používať mobilný telefón, aplikácie a ani odpisovať jednorázové kódy. Jednorázový kód Vám eDoručovateľ automaticky vygeneruje a aj doplní do prihlasovacieho formulára. Prihlasovanie do Elektronických služieb Sociálnej poisťovne je s eDoručovateľom rovnako jednoduché či máte splnomocnenie od Vašich klientov, alebo nie.


Jednoduché prihlásenie ktorejkoľvek firmy

Keď si nahráte do eDoručovateľa prihlasovacie údaje Vašich firiem, zobrazia sa prehľadne usporiadané v zozname subjektov. Jednoduchým kliknutím si potom vyberiete firmu, s ktorou chcete pracovať a eDoručovateľ začne dopĺňať do prihlasovacích formulárov údaje vybranej firmy.

eDoručovateľ

Filter prihlasovacích údajov

Hľadanie prihlasovacích údajov neprekonateľnou rýchlosťou

S eDoručovateľom nemusíte pred každým prihlásením, alebo odosielaním výkazov hľadať GRID karty a papiere s prihlasovacími údajmi. Nájdenie firmy, s ktorou chcete pracovať, je rovnako rýchle či máte 1, 5, 10 alebo 100 firiem. Vďaka rýchlemu filtru je hľadanie požadovanej firmy vždy bezproblémové a otázkou pár sekúnd.


Automatické dopĺňanie kódov z GRID kariet

eDoručovateľ rozpoznáva okrem prihlasovacích formulárov aj formuláre s výzvami na overenie pomocou GRID karty. Ak sa na stránke zobrazí formulár pre overenie s GRID kartou, eDoručovateľ z formulára načíta požadovanú súradnicu a automaticky doplní správny kód.

eDoručovateľ

Asistent sťahovania

Sťahovanie súborov priamo do priečinka firmy

Potvrdenia o podaní výkazov môžete sťahovať priamo do cieľového priečinka firmy. Asistent sťahovania Vám pomôže s výberom správneho priečinka. Pri sťahovaní sa Vám automaticky ponúkne priečinok, do ktorého ste naposledy stiahli súbor podľa vybranej firmy.


Rýchlejšia práca s urýchľovačmi

Vďaka urýchľovačom budete pracovať na stránkach rýchlejšie. Na portáli Finančnej správy sa Vám automaticky vyberie subjekt s ktorým chcete pracovať, vyberú sa Vám často používané formuláre na začiatok tabuľky, automaticky sa vyberie najlepší spôsob prihlásenia.

eDoručovateľ

Odosielanie výkazov s eDoručovateľom


1

Vygenerujte
výkazy

Z Vášho ekonomického softvéru si vygenerujete výkazy, ktoré chcete odoslať. Najčastejšie sú to XML súbory.

2

Vyberte
firmu

Spustíte si eDoručovateľa a vyberiete firmu, ktorej výkazy chcete odoslať. Automaticky sa začnú dopĺňať údaje vybranej firmy.

3

Odošlite
výkazy

Výkazy odošlete rovnako ako cez obyčajný prehliadač, ale nemusíte zadávať žiadne prihlasovacie údaje a ani odpisovať kódy z GRID kariet.

Jednoduchosť na prvom mieste


Jednoducho sa ovláda

eDoručovateľ sa podobá bežným internetovým prehliadačom a podobne sa aj ovláda. Používať ho zvládne každý, kto už niekedy odoslal aspoň jeden výkaz cez bežný prehliadač.

Nemusí sa inštalovať

Vyskúšať si a používať eDoručovateľa môžete aj bez zložitých inštalácií. Program sme vyrobili tak, aby sa nemusel inštalovať a dal sa aj prenášať medzi počítačmi.


Nemení procesy a postupy

Ak chcete používať eDoručovateľa, nemusíte meniť Vaše zaužívané alebo predpísané pracovné postupy, procesy a metódy. Rovnako nemusíte meniť ani Vami používané ekonomické programy.

Nevytvára väzby

eDoručovateľa môžete začať a prestať používať kedykoľvek. Keď ho nebudete mať k dispozícií, nie je to žiadny problém, výkazy môžete odoslať bežným spôsobom tak ako doteraz.


Otvára nové možnosti

Pomocou eDoručovateľa budete môcť odosielať výkazy jednoduchšie aj na diaľku, pretože výkazy odošlete bez toho, aby ste museli mať pri sebe GRID karty a papiere s prihlasovacími údajmi.

Kladie dôraz na bezpečnosť

eDoručovateľ obsahuje množstvo bezpečnostných prvkov, ktoré chránia údaje pred zneužitím a krádežou. Program obmedzuje prístup k údajom heslom, údaje ukladá zašifrované pomocou silného šifrovania, kontroluje bezpečnosť spojenia a dopĺňanie údajov obmedzuje len pre vybrané internetové stránky.Prínosy pre Vašu firmu


Zvýši produktivitu práce

Zdroj: finstat.sk

Zvýši produktivitu práce

Rýchlym odoslaním výkazov zostane Vám a Vašim kolegom viac času na odbornú prácu. S eDoručovateľom získate v rámci dňa viac pracovného času. Menšia účtovná kancelária začala používať eDoručovateľa v roku 2019 a dosiahla vyšší zisk bez zvýšenia osobných nákladov.


Pomôže Vám vyrásť

Odoslanie všetkých výkazov jednej firmy rýchlejšie o 3 minúty, môže znamenať hodiny ušetreného času mesačne. Čas, ktorý získate používaním eDoručovateľa, môžete využiť na získanie nových zákazníkov a rast firmy. Stredne veľká účtovná kancelária začala používať eDoručovateľa v roku 2018 a odvtedy tržby viac ako zdvojnásobila.

Pomôže Vám vyrásť

Zdroj: finstat.sk


Získate konkurenčnú výhodu

Zdroj: finstat.sk

Získate konkurenčnú výhodu

eDoručovateľ má najväčší prínos pre veľké účtovné kancelárie. Ušetrený čas znásobený väčším počtom zamestnancov vytvorí obrovský priestor pre prijímanie nových klientov a poskytovanie nových služieb. Veľká účtovná kancelária začala používať eDoručovateľa v roku 2020 a značne zvýšila tržby.Overený spokojnými zákazníkmi


Viac ako


140

zákazníkov po celom Slovensku.

Spokojnosť


100%

bez výnimky.

Štyria naši najväčší zákazníci používajú eDoručovateľa pre viac ako

1000

firiem.

Desaťtisíce

odoslaných výkazov každý rok.


 • Keď robíte mzdy pre skoro tisíc zamestnancov, potrebujete nástroje ktoré Vám pomôžu pracovať rýchlejšie. S eDoručovateľom je prihlasovanie a posielanie výkazov omnoho jednoduchšie.

  Katarína, AlenaESET spol. s r.o.
 • Super nápad, som ani nevedela, že je niečo také možné. Škoda, že som ten program nemala v predchádzajúcej práci.

  YorikaESET spol. s r.o.
 • Výrazne pomôže a urýchľuje podávanie dokumentov. Grid karty nahráte pracne len raz, ostatné už spraví program za Vás. Ja som sa osobne prihlasoval asi dvanástimi grid kartami. Teraz to už neriešim.

  Ján
 • Často pracujeme na diaľku cez vzdialenú plochu a eDoručovateľ nám veľmi uľahčil odosielanie výkazov. Nemusíme si už nosiť papiere s prihlasovacími údajmi domov, ale jednoducho si to už len vyklikáme.

  JanaAžurita s.r.o.
 • Najviac oceňujem rýchlosť, ktorá sa s tým programom dá dosiahnuť.

  RomanKRAPS, s.r.o.
 • Robím mzdy iba našej firme a program používam iba párkrát za mesiac, ale je to super. GRID karty už ani neviem kde mám.

  DanielaSpark-EX, s.r.o.